Wizz Air iš Vilniaus skraidins į Romą

Vilnius, Sausio 10, 2023

Wizz Air, sparčiausiai auganti Europoje ir aplinkai tvariausia pasaulyje* žemų sąnaudų oro linijų bendrovė nuo balandžio mėn. pradeda skraidyti nauja kryptimi iš Vilniaus į Romą. Bilietų skrydžiams, kurie bus vykdomi nuo šių metų balandžio mėnesio, galima įsigyti jau dabar bendrovės interneto svetainėje www.wizzair.com arba naudojantis Wizz Air mobiliąja programėle. Jų kainos prasideda nuo 24,99 Eur.

Keliautojai iš Lietuvos nuo šiol galės daug lengviau pasiekti „amžinuoju miestu“ vadinamą Romą – centrinio Lacijaus regiono ir visos Italijos sostinę. Roma nuo seno garsėja savo istorija, miestas yra žinomas kaip Vakarų civilizacijos ir krikščioniškosios kultūros lopšys. Turistai iš Italijos taip pat vos per kelias valandas galės atsidurti Vilniuje – pasivaikščiot į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktame senamiestyje, pasigrožėti vaizdinga baroko architektūra ir menu, pasimėgauti naktiniu miesto gyvenimu.

Nuo 2011 m., kai iš Lietuvos pakilo pirmasis Wizz Air lėktuvas, oro linijų bendrovė nuolat plečia savo krypčių žemėlapį. Vien pernai avialinijos pasiūlė du naujus maršrutus iš Vilniaus – į Splitą Kroatijoje ir Grenoblį Prancūzijoje. Italiją šiuo metu iš Lietuvos taip pat galima pasiekti skrydžiais iš Kauno ir Vilniaus oro uostų į Milaną.

Valeria Bragarenco, Wizz Air korporatyvinės komunikacijos vadovė, sako, kad bendrovė džiaugiasi galėdama pasiūlyti daugiau krypčių iš Lietuvos sostinės ir suteikti keliautojams dar daugiau galimybių patyrinėti Europos šalių miestus ir jų kultūrą.

Stengemės pasiūlyti kuo daugiau ir kuo įvairesnių maršrutų už prieinamą kainą. Nekantriai laukiame jūsų visų moderniuose ir tvariuose „Airbus“ lėktuvuose“, sako V. Bragarenco.

KRYPTIS

DIENOS

SKRYDŽIAI NUO

KAINA NUO

Vilnius-Fjumičino

Pirmadieniais Šeštadieniais

Balandžio 4, 2023

24,99 EUR

* 2022 m. Azijos aviacijos centras (angl. Centre of Aviation, CAPA) Wizz Air suteikė metų tvariausios oro linijų grupės apdovanojimą (angl. Environmental Sustainability Award).

Naujienos iš interneto