„Rimi“ skelbia parduotuvių darbo laiką per šventes ir kviečia pasinaudoti el. apsipirkimu

Trakuose atidaryta nauja Rimi parduotuve. Vilnius, 2022 m. Lapkricio 17 d. (Žygimantas Gedvila/BNS)

Jei pernai prieš Kalėdas dėl karantino ribojimų dauguma „Rimi“ parduotuvių ilgino darbo laiką, kad pirkėjai apsipirktų saugiai ir nesusidarytų spūstys, tai šįmet grįžtama prie įprasto darbo grafiko. Kaip ir ankstesniais metais, pirmąją Kalėdų dieną, gruodžio 25-tąją, visos fizinės „Rimi“ parduotuvės ir el. parduotuvė „Rimi.lt“ nedirbs, o pirmąją 2023 metų dieną bus galima apsipirkti budinčiose parduotuvėse. Pritrūkus ingredientų šventiniams patiekalams sausio 1 d. prekes galėsite užsisakyti į namus nuo 13 iki 18 val. arba atsiimti dalyje budinčių parduotuvių.

Pirmąją Kalėdų dieną darbuotojai praleis su artimaisiais

Visi „Rimi“ prekybos centrai Lietuvoje gruodžio 24 dieną dirbs trumpiau, iki 20 valandos, o gruodžio 26 dieną darbą pradės vėliau – nuo 9 val. Šią dieną parduotuvės duris užvers taip pat 20 valandą. Tuo tarpų gruodžio 25-tąją parduotuvės liks uždarytos, o jų darbuotojai džiaugsis šventiniu laiku šeimos apsuptyje.

Kaip ir kasmet, žiemos šventės – didžiausias iššūkis parduotuvių darbuotojams. Pasak prekybos centrų valdymo vadovės Irinos Miklienės, šiuo metu pirkėjų srautai nuolat auga, ypač savaitgaliais ir iškart po darbo valandų: „Norime, kad kiekvienas pirkėjas „Rimi“ parduotuvėje apsipirktų be jokių trikdžių ir iš jos išeitų geros nuotaikos. O kartu stengiamės ir savo darbuotojams sudaryti tinkamas darbo sąlygas, tad jau keleri metai nedirbame pirmąją Kalėdų dieną, kad mūsų žmonės po intensyvaus mėnesio galėtų pasidžiaugti šventėmis su artimaisiais.“

„Kiekvienos parduotuvės darbuotojų komandas skatiname sudaryti šventinius grafikus kuo anksčiau, kad būtų galimybė atsižvelgti į kiekvieno asmeninius poreikius, pasidalinti krūviu ir, esant poreikiui, pasikviesti pagalbos iš biuro. Tokia bendradarbių savanorystė gruodžio mėnesį itin prasminga, ją išlaikysime ir šiais metais. Kiekvienas šventes sutinka skirtingai, o mes įmonėje šią įvairovę skatiname ir suteikiame norimą pasirinkimą“, – sako I. Miklienė.

Budinčios parduotuvės pasiteisino

Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31 dieną, visos „Rimi“ parduotuvės lauks pirkėjų iki 21 valandos, o pirmąją 2023-ųjų dieną net 28 parduotuvės, įsikūrusios 11 Lietuvos miestų, veiks nuo 10 iki 18 valandos. Tuo tarpu užsisakyti prekių į namus iš el. parduotuvės „Rimi.lt“ švenčiantys pirkėjai galės nuo 13 iki 18 val.

„Visada atsižvelgiame į savo pirkėjų įpročius ir prie jų prisitaikome, tad iš praėjusių metų patirties jau žinome, kad tiek budinčios parduotuvės, tiek prekių pristatymas į namus pirmąją metų dieną reikalingos mūsų pirkėjams. Suteiksime galimybę jiems apsipirkti tiek didžiųjų ir kurortinių miestų fizinėse parduotuvėse, tiek el. parduotuvėje „Rimi.lt“, kad nereikėtų jaudintis pritrūkus reikiamų prekių. Budinčią parduotuvę per šventes šiemet turės ir Trakų, kur visai neseniai atidarėme naujausią „Rimi“ parduotuvę, gyventojai“, – teigia prekybos centrų valdymo vadovė.

Pasak I. Miklienės, šventiniam sezonui parduotuvių tinklas jau pasiruošė: „Daug pastangų įdėta užsitikrinant, kad populiariausių prekių, kurių kasmet ieško mūsų pirkėjai, nepritrūktų. Visgi, mes skatiname reikiamus dalykus įsigyti palaipsniui ir nelaukiant paskutinės šventinės dienos – tai svarbu ne tik dėl saugumo virusų atžvilgiu, bet ir dėl patogumo, išvengiant spūsčių, bei galimybės sutaupyti, įsigyjant prekes su nuolaida.“

Sausio 1 d. nuo 10 iki 18 valandos veiks šios budinčios parduotuvės:

Alytuje adresu Naujoji g. 7E-1; Kaune adresu A. Juozapavičiaus pr. 11, Savanorių pr. 346
ir Baltijos g. 58; Klaipėdoje adresu Dangaus g. 34, Taikos pr. 139, Taikos pr. 64, Liepojos g. 27, ir Nidos g. 1. Palangoje adresu Malūno g. 10. Mažeikiuose adresu Žemaitijos g. 38; Panevėžyje adresu Klaipėdos g. 82; Šiauliuose adresu Gegužių g. 30; Telšiuose adresu Plungės g. 4; Trakuose adresu Vytauto g. 90; Ukmergėje adresu Vytauto g. 60; Vilniuje adresu Šiaurės g. 37, Žirmūnų g. 64, Kedrų g. 4, Ateities g. 91, Vydūno g. 4, Jeruzalės g. 4, Zarasų g. 5A, Pavilnionių g. 22, Architektų g. 19, Didžioji g. 28, Pilies g. 10 ir Gedimino pr. 10.

Naujienos iš interneto