„Pergalė“ ir „Omniva“ paštomatus pavertė unikaliais advento kalendoriais

Deividas A.

Saldumynų gamintoja „Vilniaus pergalė“ ir paštomatų tinklas „Omniva“ penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose paštomatus pavertė unikaliais advento kalendoriais. Spalvotuose įvairaus dydžio siuntų skyreliuose, kaip ir tikrame kalendoriuje, kurjeriai gruodžio 1-23 d. paslėps daugiau nei 17 tūkst. staigmenų – šventinių saldumynų.

„Šie metai visiems buvo nelengvi, tad pagalvojome, kad niūrias mintis bent prieš šventes verta pabandyti išblaškyti saldumynuose esančio „laimės hormono“ – serotonino doze. Jokia paslaptis, kad, norint paprastai pasiekti kuo daugiau žmonių, reikia būti ten, kur Kalėdų laikotarpiu jų koncentracija didžiausia – prekybos centruose ir prie paštomatų. Kadangi parduotuvėse mūsų produkcijos netrūksta, o daugeliui šventės asocijuojasi su 24 langelių advento kalendoriumi, kuriame kasdien „išlukštenamos“ įvairios staigmenos, kartu su partneriais „Omniva“ įgyvendinome šį Lietuvoje dar neišbandytą interaktyvų ir saldų projektą. Taip penkiuose didžiuosiuose šalies miestuose atsirado šie paštomatai-advento kalendoriai“, – sako „Vilniaus pergalės“ marketingo vadovas Justas Razmus.

Kaip pastebi „Omniva LT“ komunikacijos ir rinkodaros vadovas Vadimas Komarskis, įprastai šventiniu periodu per paštomatus siunčiančių ir gaunančių siuntas vidutiniškai padaugėja dvigubai. Todėl šia akcija gruodžio 1-23 d. planuojama pasiekti ne mažiau nei 17 tūkst. žmonių – būtent tiek ras saldžią „Pergalės“ dovaną paštomato skyrelyje.

„Nuo pat veiklos pradžios esame orientuoti į savo vartotoją, todėl ir paštomatų plėtra, ir visos mūsų akcijos ar rinkodaros kampanijos yra būtent apie tai. Kaip bendrovė esame užsibrėžę ambicingą tikslą būti kuo arčiau savo klientų, todėl paštomatus įrengiame taip, kad išsiųsti arba gauti siuntą jiems kainuotų kuo mažiau brangiausios valiutos – laiko. Be to, atsiradus galimybei, stengiamės staigmenomis pradžiuginti siunčiančius ar gaunančius siuntas tiesiogiai, todėl šiemet labai vertiname partnerystę su „Vilniaus pergale“, kuri leis ne tik sutaupyti mūsų visų šventinį laiką, bet ir pasaldinti kasdienybę. Tikimės, kad staigmenos paštomatų skyreliuose ir piešiniai ant pačių paštomatų bent daliai žmonių praskaidrins dieną, o asmenukės prie jų paįvairins socialinių tinklų paskyras“, – teigia V. Komarskis.

„Omniva LT“ kurjeriai iki gruodžio 23 d. į specialiais piešiniais papuoštų paštomatų skyrelius dėdami siuntas paliks ir saldų linkėjimą nuo „Vilniaus pergalės“. Tai gali būti vienas iš šventinės „Pergalė Holiday“ linijos gaminių: šokoladinių saldainių rinkinio dėžutė, mini vaniliniai zefyrai su juodųjų serbentų dulkėmis ir kakavos glaistu, juodojo šokolado su avietėmis ir medumi ar pieniško šokolado su vafliais ir citrina plytelės arba pakuotė specialiai šventėms sukurtų sausainių „Gaidelis Kalėdos“.

Spalvotieji „Pergalės“ ir „Omniva LT“ paštomatai-advento kalendoriai įrengti Vilniuje, Basanavičiaus g. 29; Kaune, PC „Molas“ K. Baršausko g. 66; Klaipėdoje, H. Manto g. 22, Šiauliuose, Rūdės g. 14 ir Panevėžyje, Respublikos g. 71.

Bendrovė „Omniva LT“ valdo didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje, kurį sudaro 420 paštomatų su daugiau nei 52 tūkst. siuntų skyrelių. Bendrovė taip pat sukūrė pirmąją lietuvišką išorinę prekių grąžinimo paslaugą, o pernai pristatė ir naują tarptautinių siuntų platformą tarptautines.omniva.lt. „Omniva LT“ priklauso Estijos paštui – AB „Eesti Post“, kuris valdo didžiausią paštomatų tinklą Baltijos šalyse.

Naujienos iš interneto