Trumpai apie atliktus dezinfekavimo darbus

Savivaldybės įstaigose ar įmonėse nustačius COVID-19 židinį, imamasi papildomų priemonių siekiant užkirsti kelią infekcijos plitimui.

Lapkričio 27 d. patvirtinus susirgimą bendrovės UAB „Trakų autobusai“ vairuotojui, buvo dezinfekuotos visos bendrovės administracijos ir autobusų stoties patalpos. UAB „Trakų autobusai“ direktorius Rolandas Lenkauskas informavo, kad ir po dezinfekcijos autobusų stoties laukimo salė dar bus uždaryta visą savaitę dėl keleivių ir vairuotojų saugumo. Svarbu pabrėžti, kad įmonė visus autobusus dezinfekuoja kiekvieną dieną nuo COVID-19 paskelbimo pradžios.

Patvirtinus susirgimus daugiabučių namų gyventojams, skubiai dezinfekuojamos laiptinės. Lapkričio 27-29 dienomis dezinfekuota 12 daugiabučių namų: 9 Lentvaryje ir 3 Trakuose. Lapkričio 28 d., patvirtinus susirgimą Lentvario H. Senkevičiaus gimnazijoje, čia taip pat papildomai buvo dezinfekuotos patalpos.

Malonu ir svarbu, kad situacija domisi verslininkai, kurie ne tik operatyviai reaguoja į esamą situaciją, bet ir skuba į pagalbą. Šiandien VšĮ „Atsigręžk į vaikus“ filialo Čižiūnų globos centrui patalpų dezinfekciją naujausia įranga (rūko generatoriais) atliks įmonės „North Clarity“ 6 žmonių komanda. Dėkojame komandai ir įmonės vadovui Gediminui Viselgai.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Šaltinis – https://trakai.lt/naujienos/trumpai-apie-atliktus-dezinfekavimo-darbus/2537