Gegužės 3 d. Trakų viešojoje bibliotekoje karaliaus Jolita Herlyn ir Gina Viliūnė

Trakų viešoji biblioteka gegužės 3 d., 16 val. kviečia į susitikimą su dvejomis populiariausiomis šių dienų rašytojomis – Jolita Herlyn ir Gina Viliūne. Jų kūriniai karaliauja knygynų lentynose, o asociacijos LATGA duomenimis, abiejų rašytojų romanai įeina į skaitomiausių lietuvių autorių knygų dešimtuką.

Gina Viliūnė yra profesionali Vilniaus gidė, rašo straipsnius žurnalams „Iliustruotoji istorija“, „Legendos“, yra knygos „Vilniaus šventovė“ bendraautorė bei penkių istorinių romanų autorė. Gina rašo istorinius romanus, remdamasi tikrais istoriniais faktais. Romanų „Karūna be karaliaus“, „Vilniaus Madona“, „Magdalė, smuklės merga“, „Imperatoriaus meilužė“ autorė teigia, kad istoriniai romanai – tai galimybė keliauti laiku, jie atskleidžia senojo Vilniaus paslaptis ir nukelia skaitytojus į skirtingus šio miesto šimtmečius. Rašytojos aistra istorijai lydi ją visose veiklose. Knyga „Anos lobis“ yra paskutinioji trilogijos „Karūna be karaliaus“ ir „Vilniaus madona“ dalis.

Kita rašytoja – Jolita Herlyn – mėgsta keliauti ir patirti įvairių nuotykių, kuriais ir remiasi rašydama savo romanus. Jos romanuose atsispindi stiprių moterų charakteris, kadangi ji pati yra drąsi ir ryžtinga asmenybė. Jos biografija yra tikrai spalvinga – nuo filosofijos iki laidų vedimo bei knygų rašymo. Šiuo metu Jolita gyvena Vokietijoje, o jos giminės medžio šakos siekia ir Lentvario miestą. Leidykla „Alma littera“ yra išleidusi šešis autorės romanus: „Trys mano vieninteliai“, „Mano vyrai ir jų žmonos“, „Svaigulys“, „Atsargiai – moteris!“, „Geismo spąstuose“, „Angelai neverkia“. Naujausias romanas – „Veidu į saulę“.

Šios rašytojos yra draugės ir dažnai į renginius vyksta kartu. Jos susipažino per rašymą, kai jų abiejų romanai – Jolitos Herlyn „Mano vyrai ir jų žmonos“ ir Ginos Viliūnės „Vilniaus madona“ – pateko į perkamiausių knygų dešimtuką.

Nepraleiskite progos susitikti su rašytojomis!

Trakų viešosios bibliotekos informacija

Naujienos iš interneto