Trakų rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia vaikus registruotis į neformaliojo ugdymo būrelius

92248280922-hand-smiley-paint

Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius jau metus dalyvauja projekte „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ su programa „Kūrybiškumo saviraiškos studija“. Informuojame, kad jau prasidėjo registracija į neformalaus ugdymo būrelius.

 „Kūrybiškumo saviraiškos studija“ siūlo dvi programas:

Teatro saviraiškos studiją veda profesionali režisierė Irena Jocienė. Teatras leidžia vaikui išlaisvinti vaizduotę, pažinti save, savo kūną. Vaikai šioje studijoje su teatro vadove keliauja į teatro pasaulį, prakalbina knygų personažus, interpretuoja ir improvizuoja. Vaikai mokosi daryti kostiumus, grimuotis, įsijausti į atliekamą vaidmenį.

Kūrybinėse dirbtuvėse vaikai gamina įvairius rankų darbo dirbinius – suvenyrus, atvirutes, interjero dekoracijas. Prieš užsiėmimus aptariami pasirinktos temos etapai, parenkama tematinė literatūra, pasirenkamos konkrečiai veiklai reikalingos priemonės: spalvinimo, klijavimo, dekoravimo ir kitos. Visa tai skatina būrelio dalyvius pažvelgti į objektą iš įvairių pozicijų ir lavina žingeidumą.

Kūrybiškumo saviraiškos studijos veikloje numatytas abiejų programų bendradarbiavimas ir bendra veikla, kuri lavina vaikų kūrybiškumą, fantaziją, būtinybę užbaigti pradėtus darbus, užtikrina veiklos tęstinumą, suteikia vaikams pasitikėjimo savimi ir kūrybos džiaugsmą. Vaikai kartu su vadovėmis ir tėveliais dalyvauja Trakų miesto renginiuose, parodose, konkursuose. Studijos veikla vyksta Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje, Birutės g. 44 Trakai.

Kviečiame registruotis naujus narius ir 2017 metais prisijungti prie mūsų studijos veiklos. Į „Teatro saviraišką“ kviečiami vaikai nuo 9 iki 14 metų, į „Kūrybines dirbtuves“ vaikai nuo 7 iki 10 metų. Registracija tel. (8 528) 22 103 arba el. paštu d.bagdziuviene@trakubiblioteka.lt

Dalyvių skaičius ribotas. Užsiėmimai NEMOKAMI!

Trakų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija

Šaltinis – http://www.trakubiblioteka.lt/lt/naujienos/kvieciame-vaikus-registruotis-i-neformalaus-ugdymo-burelius/204.

Naujienos iš interneto