- Klevų alėja, ISSN 2424-5429 - http://www.klevualeja.lt -

Geriau universalios pirštinės ar kelios skirtingiems orams?

[1]

PR

Toks klausimas gali kilti tikrai ne vienam. Aišku, kai kas galės ir užtikrintai atsakyti, kuris variantas atrodo priimtiniausias. Tačiau tikrai ne kiekvienas. Tuo labiau, kad vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra. Aišku, universalus variantas tiks praktiškai bet kokiai situacijai. Bet tuomet šaltomis dienomis to gali ir nepakakti, o ne tokiu vėsiu oru su tokiomis pirštinėmis [2] gali būti paprasčiausiai per šalta. Todėl praktiškesnis variantas būtų turėti kelias poras skirtingiems orams. Tuo labiau, kad ir jų dizainas gali skirtis, tuomet bus lengviau ir prie aprangos stiliaus prisiderinti. Taip pat vienos, pavyzdžiui, gali būti atsparios drėgmei bei tinkamos aktyvesniam laisvalaikiui, o kitos klasikinio stiliaus.

Pirkti internetu ar parduotuvėje?

Šiomis dienomis internetinė prekyba yra itin populiari, todėl dažnai tenka susidurti su tokia dilema. Tuo labiau, kad apsiperkant virtualiai galima sutaupyti daugybę laiko, nes nereikia niekur vykti ir netgi eiti iš namų. Tačiau dalis žmonių nuogąstauja, jog taip nėra galimybės realiai apžiūrėti būsimo pirkinio, kas kartais gali būti pakankamai svarbu. Ne išimtis ir pirštinės, kurias parduotuvėje galima pasimatuoti, o internetu tokios galimybės nėra. Tačiau labai retai pasitaiko, jog parašytas dydis netinka. Todėl net ir realiai jų neužsidėjus galima pasirinkti ne ką prasčiau. Tuo labiau, jog visuomet yra galimybė grąžinti netikusį gaminį bei atgauti sumokėtus pinigus arba jį pakeisti kitu.

Paskutinės mados tendencijos, kokios jos?

Šiuo metu vyrauja gana įvairūs stiliai, todėl daugelis gali pernelyg neskirti dėmesio savo aprangai ir vis tiek atrodyti stilingai. Aišku, norint išskirtinumo gali būti svarbi kiekviena detalė ir tokiu atveju net pirštinės vaidina gana svarbų vaidmenį. Tačiau renkantis jas reikėtų atsižvelgti ne tik į paskutines mados naujienas, bet ir į asmeninį stilių. Kadangi klasikinis variantus bus madingas praktiškai visuomet, ne išimtis ir šios dienos. Nors dabar nėra vengiama ir ryškesnių spalvų bei įdomesnių raštų, kas leidžia išsiskirti. Taigi, galima rinktis gana įvairius variantus ir atrodyti madingai.