Miegamojo interjeras: kokios klaidos daromos dažniausiai?

PR

Miegamasis – viena namų vietų, kurios įrengimui, turime skirti nemažai dėmesio ir laiko. O, ar galėtų būti kitaip – juk miegodami praleidžiam kone pusę savo viso gyvenimo. Taigi, miegamasis turi būti itin patogus, funkcionalus, estetiškas, jaukus. Kaip matyti, laukia ne tiek jau ir mažai  iššūkių. Tačiau tai pat svarbu atminti, kad įrengiant šią namų erdvė neretai daromos įvairios klaidos. Sakoma, kad geriau mokytis ne iš savų, o iš svetimų klaidų. Tad kviečiame sužinoti, kokios klaidos yra daromos ypač dažnai.

Miego zona ir persirengimo zonos – neatskirtos viena nuo kitos

Miegamuoju besidalinantys žmonės dažnai pripažįsta, kad nėra nieko blogiau, nei pabusti iš miego vien tik dėl triukšmo, kurį sukėlė antroji pusė, įnirtingai sprendžianti ir ieškanti, ką šiandien apsirengti. Tokių kurioziškų (o ilgainiui ir imančių erzinti) situacijų, pavyks išvengti, jeigu miego bei persirengimo zonos bus įrengtos atskirai. Vis dėlto, tokį sprendimą priima tikrai ne visi, miegamąjį įsirengiantys, ir tai viena didžiausių klaidų. Nežinote, kaip stilingai bei patogiai įrengti šias dvi zonas? Profesionalus Cledemaison miegamojo interjeras gali tapti idealiu sprendimu.

Nėra vaizdo į gamtą

Savaime suprantama miegamasis yra viena iš tų erdvių, kuri tikrai nebus įsivaizduoja be dekoro  elementų. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad ši erdvė yra skirta miegui bei poilsiui ir niekas kitas geriau nenuramina bei neatpalaiduoja žmogaus, nei vaizdą į gamtą. Taigi, miegamąjį reikėtų suprojektuoti toje namų vietoje, iš kur atsiverstų kuo didesnis langas į gamtą. Tai gali būti bet kas – tolėliau nuo jūsų namų esantis miškas, ežeras arba upė; sodas, kuriame – jūsų rankomis sodinti augalai; o galbūt tiesiog gerai matomai saulėtekis ar saulėlydis. Jei šio sumanymo neįgyvendinote, padarėte didelę klaidą.

Ryškios spalvos 

Vis dėlto, nereikia pamiršti, kad raminančiai ir atpalaiduojančiai veikia ne tik gamtos vaizdais, bet ir šviesios, ramios, pastelinės spalvos. Todėl tie, kuri šį namų kambarį įrengia ryškiomis spalvomis, daro didelę klaidą. Tad verčiau teikite pirmenybę santūresniam pasirinkimui.

O, kaip atrodys vieta, kurioje trečdalį savo gyvenimo praleisite jūs?