Kūrybinės praktikos su Arvydu Grišinu. Žmonės kaip akmenys

Rugsėjo 11 d., 16:00 val.

Lentvario geležinkelio stotis, II a.

Geležinkelio g. 13, Lentvaris

Kūrybinės praktikos su lektoriumi Arvydu Grišinu – edukacinių užsiėmimų paaugliams tąsa, Lentvario geležinkelių stoties antrąjame aukšte.

Alternatyvi meno edukacija pasitelkus meninio tyrimo galimybes ir profesionalių menininkų naudojamus metodus ir technikas skatina atrasti kitokį požiūrį į mus supančią aplinką.

Šios kūrybinės dirbtuvės meninio žaidimo su akmenimis pagalba pakvies patyrinėti save, savo aplinką ir santykį su kitais. Akmenų balansavimo praktikos aptinkamos visame pasaulyje, o žmogaus santykis su akmeniu yra labai įvairialypis. Kiek vienas akmuo, kaip ir žmogus, yra toks vienintelis, jo unikalumas reiškiasi per jo formą. Šios ir kitos temos gvildenamos pokalbio, akmenų balansavimo praktikos bei kūrybinių tyrinėjimų pagalba.

Arvydas Grišinas (PhD) yra politikos antropologas, Kauno Technologijos universiteto mokslo darbuotojas ir Vilniaus dailės akademijos dėstytojas, besidomintis kultūrine raiška ir praktikomis socialiniuse, politiniuose kontekstuose. Dabartinė jo interesų sritis aprėpia jauniausiąją Baltijos šalių jaunimo kartą. Kūrybinių dirbtuvių pagalba jis tiria jaunuolių kultūrinius kontekstus, pasaulėvoką, tapatybės formavimosi procesus.

Šios kūrybinės dirbtuvės yra viena iš projekto „Šiuolaikinio meno praktikos jaunimui. Trijų dalių ciklas“ programos dalių.

Renginys atviras ir nemokamas.

Kuratoriai: Milda Dainovskytė, Laurynas Skeisgiela.

Projektą vykdo Lentvario kultūros rūmai

Projektą dalinai remia:

Lietuvos kultūros taryba

Lietuvos kultūros ministerija

Trakų rajono savivaldybė

Partneriai:

Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija

Trakų r. Lentvario pradinė mokykla

Trakų r. Lentvario „Versmės“ gimnazija

Vilniaus kolegijos menų ir kūrybinių technologijų fakultetas

Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija

UAB Lentvario kilimai

UAB Statybų bazė

Six Chairs Books

ArtBooks.lt

Vilniaus dailės akademija

Lietuvos kompozitorių sąjunga

Komunikaciniai partneriai:

„Trakų žemė“

„Galvė“