Rekonstrukcijos ir modernizavimo darbai Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje vyksta pagal planą

photo_9148

Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija duris pirmiesiems mokiniams atvėrė net prieš 55 metus. Ir per visą gimnazijos gyvavimą ji niekada nebuvo iš esmės atnaujinta!

Todėl visa mokyklos bendruomenė džiaugėsi, kai 2017 metų spalio mėnesį pagaliau prasidėjo mokyklos rekonstrukcija ir modernizavimas, po kurio tiek mokiniai, tiek mokytojai, tiek kiti mokyklos darbuotojai turės geresnes mokymosi ir darbo sąlygas. Atnaujinimo darbų grafikus derino gimnazijos vadovybė, siekta, kad darbai turėtų kuo mažiau įtakos mokymo procesui.

Artėjant Rugsėjo 1-ajai mokyklos bendruomenė sunerimo, ar tikrai visi darbai bus atlikti kaip planuota. Taip, visi darbai vyksta pagal planą. Šiandien gimnazijoje dar daug dulkių ir kitų neišvengiamų statybos bei remonto darbų atributų, tačiau Mokslo ir žinių dieną mokyklos bendruomenė galės pažymėti savo gimnazijoje. Taip, bus tam tikrų nepatogumų, tačiau rekonstrukcijos darbų rangovai daro viską, kad dirbtų ne tik kokybiškai, bet ir sparčiai. Kadangi vykdoma labai daug darbų, juos organizuoti veikiančioje mokykloje nėra taip paprasta. Bet tikime, kad gimnazijos administracija ras geriausių būdų mokymosi veiklai organizuoti.

Mokyklos modernizavimas truks dar metus, iki 2019 metų rugsėjo, nes, kaip minėta, tai yra ir rekonstrukcija, tad mokykla bus atnaujinta iš esmės: bus renovuotos vidaus patalpos, visas pastatas apšiltintas, sutvarkyta aplinka, pakeista šildymo sistema ir kiti inžineriniai tinklai bei komunikacijos, o stadionas prie mokyklos bus rekonstruotas į daugiafunkcį sporto aikštyną. Bendra Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos rekonstrukcijos ir modernizavimo darbų vertė siekia net 2,6 milijono eurų.

Dėkojame gimnazijos mokytojams, mokiniams, jų tėvams, mokyklos darbuotojams už jų supratingumą.

Trakų rajono savivaldybės informacija