Gaisro gesinti skubėję Lentvario ugniagesiai pateko į avariją, per susidūrimą sužeistas žmogus

Vienas žmogus sužalotas ir apgadinti trys automobiliai šeštadienį prieš vidurdienį Lentvaryje į avariją pakliuvus ugniagesiams. Avarija įvyko gelbėtojams skubant gesinti gaisro greta Trakų. Gaisrą užgesino iš kitų komandų atvykę ugniagesiai.

Asociatyvinė nuotr.

Avarija šeštadienį apie 11 val. 44 min. įvyko Lentvaryje, Pakalnės g. ir Pietų g. sankirtoje. Čia susidūrė Ugniagesių automobilis „Mercedes Benz“, lengvasis automobilis „Opel“ ir BMW. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriuje lrytas.lt patvirtino, kad Lentvario komandos ugniagesiai skubėjo gesinti gaisro greta Trakų. Pirminiais duomenimis, jie važiavo įsijungę šviesos ir garso signalus.

Sankryžoje ugniagesių nepraleido lengvasis automobilis „Opel“. Ugniagesių mašina rėžėsi jam į šoną. Per susidūrimą buvo apgadintas ir greta buvęs BMW.

Po avarijos greitosios pagalbos medikai į ligoninę išvežė „Opel“ vairuotoją. Kaip lrytas.lt informavo Vilniaus apskrities VPK pareigūnai, jis skundėsi galvos ir nugaros skausmais, tačiau jo sužalojimai neatrodo pavojingi. Ugniagesių automobiliu važiavę du gelbėtojai nenukentėjo.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnai teigia, kad degantį medinį namą, kol lentvario ugniagesiai su policija aiškinosi avarijos aplinkybes, užgesino iš Trakų atvykę gelbėtojai. Žmonės iš pastato spėjo išeiti, niekas nenukentėjo. Dėl avarijos policija pradėjo tyrimą ir aiškinasi incidento smulkmenas.

Skaitykite daugiau: http://lietuvosdiena.lrytas.lt