Olimpiados 2017

Džiugu, kad olimpiados ir konkursai kasmet sutraukia tokį gausų būrį moksleivių. 2016–2017 mokslo metais rajoninėse olimpiadose ir konkursuose dalyvavo 374 mokiniai iš 13 bendrojo ugdymo mokyklų.

Kaip ir kasmet, Trakų švietimo pagalbos tarnyba (toliau tekste – Tarnyba) organizavo olimpiadų ir konkursų nugalėtojų bei juos ruošusių mokytojų apdovanojimų šventę. Šiemet ji vyko kovo 28–29 d. Šventės metu buvo pagerbti 82 mokiniai ir 57 mokytojai. Tarnybos direktorė Rasa Dikevičienė pasveikino laureatus ir padėkojo juos ruošusiems mokytojams. Muzikiniais kūriniais nugalėtojus ir jų mokytojus pasveikino iš Trakų meno mokyklos mokiniai Greta Bartkevičiūtė (smuikas) ir Erikas Sadauskas (akordeonas) ir fortepijono mokytoja bei koncertmeisterė Rasa Kanišauskaitė. Nugalėtojai ir juos ruošę mokytojai buvo apdovanoti Tarnybos diplomais ir padėkomis, o po iškilmingosios dalies visi buvo pakviesti pasivaišinti saldumynais, sultimis, kava, arbata. Tarnybos darbuotojai tikisi, kad ši šventė jau tapo tradicija, todėl pasižada ir kitais metais nepamiršti rajono laureatų.

Sveikiname šiuos olimpiadų ir konkursų nugalėtojus:
Lietuvos mokinių anglų k. olimpiada (11 kl.):
I vietą užėmusį Mindaugą Kondrotą ir II vietą užėmusią Ernestą Lenkauskaitę iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos bei III vietą pelniusią Gretą Jarmalovič iš Trakų gimnazijos.

Prancūzų k. konkursas „Je parle français et toi?“ (7 kl.):
I vietą užėmusią Austėją Albertavičiūtę, II vietą užėmusį Matą Fedarovičių ir III vietą užėmusią Smiltę Kosmačiūtę iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos.

50-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.):
I vietą užėmusias Korneliją Tučinskytę ir Justę Navickaitę iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos, II vietą pelniusias Ievą Baškevičiūtę iš Aukštadvario gimnazijos ir Ernestą Lenkauskaitę iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos bei III vietą užėmusias Aliciją Krasavcevą ir Eleną Buivytę iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos.

28-oji Lietuvos mokinių lenkų k.  olimpiada (11–12 kl.):
I vietą užėmusią Mileną Sinkevič iš Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos ir II vietą pelniusią Izabelą Matulevič iš Trakų gimnazijos.

66-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.):
I vietą užėmusius Andrių Zmejevskį ir Mindaugą Kondrotą bei II vietą užėmusį Algirdą Keršį iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos.

Lietuvių k. ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams (9–12 kl.):
I vietą užėmusias Odetą Aliukonytę iš Rūdiškių gimnazijos ir Adriją Naskauskaitę iš Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos, II vietą užėmusias Aliciją Krasavcevą iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos ir Moniką Ugianskaitę iš Rūdiškių gimnazijos bei III vietą užėmusias Gabiją Kondratavičiūtę iš Onuškio Donato Malinausko gimnazijos ir Ernestą Lenkauskaitę iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos.

55-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.):
I vietą užėmusius Simoną Gruodį iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos ir Dianą Griesiūtę iš Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos, II vietą užėmusias Agnę Mironovą ir Ernestą Lenkauskaitę iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos bei III vietą užėmusius Jeleną Ivanovą iš Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos, Mindaugą Kondrotą ir Justę Navickaitę iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos.

Lietuvių k. olimpiada tautinių mažumų mokyklų mokiniams:
I vietą užėmusias Mariją Sologubaitę iš Lentvario „Versmės“ gimnazijos ir Justiną Mečkovską iš Trakų gimnazijos, II vietą užėmusius Eduardą Petkevič iš Lentvario „Versmės“ gimnazijos ir Seliną Kosovską iš Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos bei III vietą užėmusią Adrianą Sokolinską iš Paluknio Longino Komolovskio gimnazijos.

28-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada (8–12 kl.):
I vietą užėmusius Kiprą Mikišką ir Mindaugą Kondrotą, II vietą užėmusį Domantą Makūną ir III vietą užėmusį Šarūną Drazdauską iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos.

65-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (9–12 kl.):
I vietą užėmusius Eduardą Petkevič iš Lentvario „Versmės“ gimnazijos, Gabrielę Lizunaitę iš Rūdiškių gimnazijos, Mindaugą Kondrotą ir Gintautą Jurgelevičių iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos, II vietą užėmusius Odetą Aliukonytę iš Rūdiškių gimnazijos ir Arkadijų Abucevič iš Trakų gimnazijos bei III vietą užėmusį Mantą Gečiauską iš Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos.

24-oji Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) k. olimpia­da (10–11 kl.):
I vietą užėmusias Jevniką Karčmit iš Paluknio „Medeinos“ gimnazijos ir Jeseniją Gromovą iš Lentvario „Versmės“ gimnazijos, II vietą užėmusias Gretą Ptašinskaitę iš Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos ir Juliją Bakum iš Lentvario „Versmės“ gimnazijos bei III vietą užėmusią Anitą Cvetkovą iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos.

49-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas:
Rugilę Lietuvninkaitę ir Ritą Šereivaitę iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos, Audrą Mają Kirvaitytę, Odetą Aliukonytę ir Eriką Zalieckaitę iš Rūdiškių gimnazijos bei Jeleną Ivanovą iš Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos.

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada:
I vietą užėmusias Deimantę Stasiūnaitę iš Aukštadvario gimnazijos ir Ritą Solovjovą iš Rūdiškių gimnazijos, II vietą užėmusias Eveliną Žitkovskytę iš Rūdiškių gimnazijos, Danielę Stasiūnaitę iš Aukštadvario gimnazijos, Dianą Bartoševič iš Trakų gimnazijos ir Ievą Blažonytę iš Onuškio Donato Malinausko gimnazijos bei III vietą užėmusius Gabrielę Lėliūtę iš Paluknio „Medeinos“ gimnazijos, Arnoldą Kozlovskij iš Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos, Karolį Klimaševskį iš Rūdiškių gimnazijos, Antaną Aleksandrą Juškėną ir Vaidą Okunevičių iš Onuškio Donato Malinausko gimnazijos.

23-ioji Lietuvos mokinių dailės olimpiada (8–12 kl.):
I vietą užėmusią Mileną Sinkevič iš Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos, II vietą užėmusią Aliciją Šavareikaitę iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos bei III vietą užėmusias Dianą Ašmenaitę iš Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos ir Ainę Petkūnaitę iš Aukštadvario gimnazijos.

27-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10–12 kl.):
I vietą užėmusį Robertą Čečot iš Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos, II vietą užėmusią Adriją Naskauskaitę iš Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos bei III vietą užėmusį Vilių Kriaučiūną iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos.

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas:
I vietą užėmusias Gretą Dūdytę ir Ievą Baškevičiūtę iš Aukštadvario gimnazijos, II vietą užėmusius Beat­ričę Šiurpikaitę iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos, Joną Orlovskį iš Rūdiškių gimnazijos ir Dovydą Ditkevičių iš Aukštadvario gimnazijos bei III vietą užėmusias Kamilę Kiudulaitę iš Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos, Akvilę Zalieckaitę ir Odetą Aliukonytę iš Rūdiškių gimnazijos bei Kotryną Visockaitę iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos. Meninės kompozicijos kategorijoje I vietą laimėjo Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos mokiniai (kompozicija „Diagnozė: žmogus“). Kompoziciją atliko: Rugilė Lietuvninkaitė, Jonė Nortkutė, Rusana Minkevičiūtė, Gintautas Jurgelevičius, Vilija Valatkaitė, Laurynas Tumėnas, Algirdas Keršys.

46-asis tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas:
Deimantę Stasiūnaitę iš Aukštad­vario gimnazijos, Rūtą Jurkevičiūtę iš Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos, Danielią Buinovskaitę iš Paluknio „Medeinos“ gimnazijos bei Augustę Levanavičiūtę iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos.

29-oji Lietuvos mokinių geog­rafijos olimpiada (9–12 kl.):
I vietą užėmusias Eriką Nedvecką ir Eleną Buivytę iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos, II vietą užėmusį Vilių Kriaučiūną iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos bei III vietą užėmusią Jevniką Karčmit iš Paluknio „Medeinos“ gimnazijos.

Respublikinis anglų k. konkursas (9–10 kl.):
I vietą užėmusią Gabrielę Lizunaitę iš Rūdiškių gimnazijos, II vietą užėmusį Audrių Šantarą iš Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos ir III vietą užėmusią Dominyką Goldbergaitę iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos.

Taip pat norime pasveikinti nugalėtojus ruošusius mokytojus:

Rūdiškių gimnazijos mokytojus – anglų k. vyresniąją mokytoją Niną Mickevičienę, lietuvių k. mokytoją metodininkę Vitą Patinskienę, lietuvių k. mokytoją metodininkę Zitą Bartkevičienę, lietuvių k. mokytoją metodininkę Loretą Masienę, fizikos vyresniąją mokytoją Sofiją Krisenel, technologijų mokytoją metodininkę Editą Vilčevskają, technologijų vyresnįjį mokytoją Alvydą Bują.

Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos mokytojus – anglų k. mokytoją Vitą Sadauskienę, lietuvių k.
mokytoją metodininkę Augeniją Markauskienę, rusų k. mokytoją metodininkę Jolantą Peciukonienę, chemijos vyresniąją mokytoją Nijolę Stadalnykienę, fizikos mokytoją metodininkę Valentiną Denaitienę, dailės mokytoją metodininkę Astą Radimonienę, istorijos mokytoją metodininkę Vaivą Urbelionienę, technologijų mokytoją metodininkę Aureliją Balakauskienę.

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos mokytojus – anglų k. mokytoją metodininkę Iriną Knelsienę, anglų k. mokytoją ekspertę Dalią Valikonienę, lietuvių k. mokytoją metodininkę Sigitą Misevičienę, rusų k. vyresniąją mokytoją Tatjaną Mickonienę, lietuvių k.
mokytoją metodininkę Sandrą Valentienę, lietuvių k. mokytoją Ernestą Galdikienę, prancūzų k. mokytoją ekspertę Danutą Budoriną, biologijos mokytoją ekspertę Sigitą Zalitienę, biologijos mokytoją metodininkę Loretą Krinickienę, chemijos vyresniąją mokytoją Kristiną Brazdžiuvienę, fizikos mokytoją ekspertę ir matematikos vyresniąją mokytoją Eleną Šišeniną, istorijos vyresniąją mokytoją Kristiną Urbienę, matematikos mokytoją metodininkę Kristiną Kareivienę, matematikos mokytoją metodininkę Juliją Galiną Lavrinovič, dailės ir technologijų mokytoją metodininkę Astą Naruševičienę, geografijos mokytoją metodininkę Vidmantę Kalvaitienę, geografijos vyresniąją mokytoją Ingridą Matijošaitytę, kompiuterių inžinierių Albiną Grygelį.

Trakų gimnazijos mokytojus – anglų k. mokytoją metodininkę Daivą Bernatavičienę, lenkų k. mokytoją metodininkę Aleksandrą Savickają, lietuvių k. mokytoją metodininkę Danguolę Vasiliauskienę, dailės ir technologijų mokytoją metodininkę Danutą Jepifanovą, fizikos vyresniąją mokytoją Sofiją Krisenel.

Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos mokytojus – lenkų k. mokytoją metodininkę Liliją Kondratovič, lietuvių k. mokytoją metodininkę Renę Lučiūnienę, istorijos mokytoją metodininkę ir lenkų k. vyresniąją mokytoją Aliną Narkevič.

Onuškio Donato Malinausko gimnazijos mokytojus – lietuvių k. mokytoją metodininkę ir informacinių technologijų vyresniąją mokytoją Daivą Žilionienę, technologijų vyresniąją mokytoją Karoliną Danguolę Jarmalovič, technologijų vyresniąją mokytoją ir rusų k. vyresniąją mokytoją Ritą Ribačiauskienę.

Lentvario „Versmės“ gimnazijos mokytojus – rusų k. vyresniąją mokytoją ir lietuvių k. vyresniąją mokytoją Almonę Ivanenko, lietuvių k. mokytoją metodininkę ir anglų k. mokytoją metodininkę Salomėją Urbonaitę, rusų k. mokytoją metodininkę Janiną Kazariną, fizikos vyresniąją mokytoją Nadeždą Keblitienę.
Paluknio Longino Komolovskio gimnazijos mokytoją – lietuvių k. vyresniąją mokytoją Eveliną Solovjovą.

Paluknio „Medeinos“ gimnazijos mokytojus – rusų k. vyresniąją mokytoją Vaclavą Klejevskają, lietuvių k. mokytoją metodininkę Daivą Daukševičienę, geografijos mokytoją metodininką Robertą Šalną, technologijų vyresniąją mokytoją Vidą Lapėnienę.

Aukštadvario gimnazijos mokytojus – lietuvių k. mokytoją metodininkę Liną Balevičiūtę, lietuvių k.
mokytoją metodininkę Birutę Lapinskienę, biologijos mokytoją metodininkę Janę Budrevičienę, dailės mokytoją Neringą Bisikirskienę, matematikos vyresniąją mokytoją ir technologijų mokytoją metodininkę Onutę Lemežienę.

Trakų švietimo pagalbos tarnybos informacija