Pusšimtis Lietuvos dizainerių bei kūrėjų kviečia į Kalėdinį dizaino skverą

v_i26arh324777

Šių metų šventinių „Kalėdos sostinėje“ renginių programos naujiena – Kalėdinis dizaino skveras, kuris gruodžio 15-23 dienomis įsikurs Vilniaus Vinco Kudirkos aikštėje. Jau šį ketvirtadienį jaukioje erdvėje savo kūrybą pristatys beveik pusšimtis Lietuvos dizainerių bei kūrėjų, kurie lankytojams pasiūlys įsigyti išskirtinių, originalaus dizaino rankų darbo dovanų: drabužių, aksesuarų, galanterijos gaminių, interjero detalių, žaislų ir juvelyrikos.


Vinco Kudirkos aikštėje įsikūręs Kalėdinis dizaino skveras lankytojus prieš šventes kvies užsukti ir jaukiai pasivaikščioti uždaroje skvero erdvėje, apžiūrėti dizainerių ir kūrėjų darbus, pabendrauti, susišildyti skania kava ir įsigyti originalių kalėdinių dovanų. Kalėdinis dizaino skveras nustebins ne tik dovanų gausa, bet ir kitomis staigmenomis – lankytojų lauks kalėdinė loterija.


Kalėdinis dizaino skveras veiks jau nuo šio ketvirtadienio: pirmadieniais-ketvirtadieniais 11-20 val, o penktadienį ir šeštadienį – nuo 11 iki 22 val. – iki pat gruodžio 23 dienos.

Daugiau apie Kalėdinį dizaino skverą: www.facebook.com/dizainoskveras

Daugiau informacijos apie Kalėdas sostinėje: http://kaledossostineje.lt

Vilniaus miesto savivaldybės

Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus informacija

Šaltinis – http://www.vilnius.lt/index.php?1004949788.