Dar galite registruotis į atvirą Aleksandro Havardo seminarą DORA LYDERYSTĖ VISIEMS

Kviečiame į seminarą

DORA LYDERYSTĖ VISIEMS

c375f5145d0790e335cbae79a2f157ad68e0fdc7_article

Seminarą veda Aleksandras Havardas (Alexandre Havard), Havardo Doros Lyderystės instituto (Havard Virtuous Leadership Institute) įkūrėjas. Jis gimė ir studijas baigė Prancūzijoje, dirbo įvairiose Europos šalyse. Dabar gyvena ir dirba Maskvoje, veda seminarus aukščiausios
grandies vadovams ir universiteto studentams. Jo knyga Dora Lyderystė (Virtuous Leadership, New York, 2007) lietuvių kalba bus išleista 2014 metų vasario mėnesį. Daugiau apie lektorių ir jo mokymus: www.hvli.org

Kam skirtas seminaras?

DORA LYDERYSTĖ VISIEMS skirta tiems, kurie nori ugdyti savo charakterį, sužinoti ir praktikuoti tradicines dorybes, kurios stiprina asmenybę, veda į sėkmę veikloje, gerina šeimos santykius ir padeda kurti laimingą gyvenimą visose srityse.

Seminaro data ir vieta
2014 m. vasario 21 d. 18-19.30 val. Vilniaus centre (tikslesnė vieta bus nurodyta užsiregistravusiems dalyviams).

Seminaro dalyvio mokestis
30 Lt. auka prie įėjimo (konferencijų salės, vertėjo ir administravimo išlaidoms padengti).

Registracija
Išankstinė registracija būtina, nes vietų skaičius salėje ribotas.
Prašome registruotis Tarptautinės lyderystės akademijos el. paštu: info@tla.lt

Papildoma informacija
Seminaras vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.
Seminaro organizatoriai – Vilniaus šv. Kazimiero bažnyčia ir
VšĮ Tarptautinė lyderystės akademija: www.tla.lt
Daugiau informacijos apie šį renginį akademijos svetainėje arba
tel. 8-65623723 (d.d. 10-13 val.) arba el paštu info@tla.lt

Aleksandras Havardas sako: „Dorybė – tai raktas į sėkmingą vadovavimą ir sprendimų priėmimą. Dora lyderystė padeda visiems pasiekti asmeninį meistriškumą, ugdant didžiadvasiškumo, išmintingumo, teisingumo, narsumo ir susivaldymo dorybes. Lyderystė yra ne įgūdis ir ne metodas, bet gyvenimo būdas. Tai charakteris, dorybė ir elgsena.

Dora lyderystė pritaiko senovės Europos filosofijos išmintį šiuolaikinei organizacijai. Ji peržengia įprastą lyderystės suvokimą, kuris kalba apie charizmą, vadovavimo stilių, įvairių manipuliacijos metodikų panaudojimą.

Doros lyderystės mokymai skatina dalyvius peržvelgti savo lyderystės įsitikinimus ir savo profesinės bei asmeninės sėkmės kriterijus klasikinių dorybių šviesoje. Tai parodo, kokią įtaką dorybės daro efektyviam sprendimų priėmimui, sėkmingam strateginiam planavimui, konsensuso kūrimui, efektyviam bendravimui, pasitikėjimo ir lojalumo stiprinimui, motyvacijai, vadovo asmenybės ugdymui ir autentiškos įmonės kultūros kūrimui.

Dora lyderystė padeda geriau suprasti klasikines dorybes ir jas praktikuoti. Ji padeda visiems atpažinti savo silpnybes ir stiprybes lyderystės srityje ir skatina profesinį bei asmeninį tobulėjimą.“

Naujienos iš interneto